Türkiye'nin en büyük online rozet mağazasına hoş geldiniz!

 

Sizin İçin Seçtiklerimiz

29 Ekim'de hangi Atatürk rozetini takacaksınız? Karar vermek çok zor değil mi? Hele alabileceğiniz bu kadar değişik ve güzel Atatürk rozeti varken.

 

Belki de farketmişsinizdir, sitemizde aldığınız rozetin adedi arttıkça birim fiyatı düşmektedir. Peki ya birer adet ama birden fazla modelde Atatürk rozeti almak isterseniz ne olacak?

 

İşte bunları düşünerek size bir promosyon hazırladık. Adını "Haftanın Her Gününe Ayrı Atatürk Rozeti" koyduk.

 

7 değişik Atatürk rozeti alın, (aynı modelin farklı renkleri veya tamamen değişik modeller olabilir, fakat bir rozetten en fazla iki adet) alışverişi tamamlarken İNDİRİM KODLARI yazan kutunun içerisine kupon kodu olarak HAFTANINHERGUNU yazın ve rozetleri %50 indirimli alın.

 

Böylece her gün farklı bir Atatürk rozeti takın, her gün Atatürk'ü farklı güzel bir özelliğiyle hatırlayın, hatırlatın.

 

   

Hangi bayrak rozetini takacaksınız? Karar vermek çok zor değil mi? Hele alabileceğiniz bu kadar değişik ve güzel rozet varken.

 

Belki de farketmişsinizdir, sitemizde aldığınız rozetin adedi arttıkça birim fiyatı düşmektedir. Peki ya birer adet ama birden fazla modelde Atatürk rozeti almak isterseniz ne olacak?

 

İşte bunları düşünerek size bir promosyon hazırladık. Adını "Temel Bayrak Rozet Seti" koyduk.

 

10 değişik Bayrak rozeti alın, (aynı modelin farklı renkleri veya tamamen değişik modeller olabilir, fakat bir rozetten en fazla iki adet) alışverişi tamamlarken İNDİRİM KODLARI yazan kutunun içerisine kupon kodu olarak TEMELBAYRAKSET yazın ve rozetleri %50 indirimli alın.

 

Böylece her gün farklı bir bayrak rozet takın.


 

 

Herhangi 3 Bayrak veya Atatürk rozeti aldığınızda kullanabileceğiniz bir kupon.

3 değişik Atatürk veya Bayrak rozeti alın, alışverişi tamamlarken İNDİRİM KODLARI yazan kutunun içerisine kupon kodu olarak UCROZET yazın ve rozetleri %30 indirimli alın.